Spausdintuvų kasetės ir ekologija

Pastaruoju metu itin išaugo susirūpinimas klimato kaita ir ekologija, bet dar retas renkasi spausdintuvą galvodamas apie tai. Ar pagalvojate kiek milijonų vartotojų visame pasaulyje išmetą išnaudotas spausdintuvų kasetes, net nepagalvodami apie pakartotinį jų naudojimą. Kalnai nepanaudotų kasečių atsiduria sąvartynuose, taip dar labiau artina mus prie klimato katastrofos.

Teisingai neutilizuojant spausdintuvo kasečių – privesime pasaulį prie katastrofos.

Spausdintuvų gamintojai vis dar gamina įrenginius, kurių kasetes sunku užpildyti, montuoja išmanius mikročipus, kurie apsunkina spausdintuvo darbą arba padaro pildymą neįmanomu, t.y. gamina vienkartines kasetes, kurių detalės susidėvi vos atspausdinus vieną ciklą, kasečių korpusai daromi vientisi, kad nepavyktų išardyti nesulaužius, o išardžius nebeišeitų kokybiškai užpildyti ir surinkti. Rašalinių spausdintuvų kasetėms dažnai sukuriamas slaptas galiojimo terminas, kuriam praėjus spausdintuvas kasetės nepripažįsta ir užpildžius kasetė nebeveikia, dažnai nudega kontaktai ar blokuojamas rašalo lygio rodymas. Mes žinome, kurie gamintojai ir kokias gudrybes taiko, todėl nuolat klientus konsultuojame kokį įrenginį geriau apsirinkti, kuris keltų mažiau problemų, padėtų sutaupyti spausdinant bei tausotų aplinką.

Jei nutarėte prisidėti prie mūsų planetos išsaugojimo ir rinktis ekologišką įrenginį, rekomenduojame rinktis rašalinį spausdintuvą su rašalo padavimo sistemomis. Šie spausdintuvai mažiau naudoja elektros, neturi brangiai kainuojančių rašalo kasečių, o rašalo buteliukai skirti spausdinti ne šimtams, o keliems tūkstančiams lapų, todėl juos rečiau reikia keisti, o tai mažina taršą. Išnaudoti rašalo buteliukai praktiškai nebeturi kenksmingų atliekų, lyginant su lazerinių spausdintuvų kasetėmis ir sveria vos keletą gramų.

Jei spausdinate itin retai, dėl dažno uždžiūvimo rašalinis spausdintuvas gali netikti. Renkantis lazerinį spausdintuvą ir galvojant apie ekologiją, reiktų rinktis tuos įrenginius, kurių kasetes galima be didesnių problemų pakartotinai užpildyti ir geriausia ne vieną kartą. Gamtą padėsite tausoti ir rinkdamiesi padidintos talpos kasetes, kurios atspausdins daugiau, o kasetes reiks keisti rečiau. Apie galimybę įsigyti tokių kasečių klauskite UAB REDO specialistų.

Na, o jei jau nusipirkote „ne visiškai ekologišką“ spausdintuvą, visad klauskite pardavėjo ar jie priims iš jūsų išnaudotas kasetes utilizuoti ir nemeskite jų į buitinių atliekų konteinerius. Mes įsipareigojame priimti iš klientų visas UAB REDO parduotas kasetes, jas pildyti kiek įmanoma daugiau kartų, keičiant susidėvėjusias dalis, mikroschemas, bet taip, kad įrenginys spausdintų kokybiškai. 98% mūsų užpildytos kasečių yra testuojamos, todėl žinome, kad po užpildymo ir susidėvėjusių dalių pakeitimo veikia kokybiškai, todėl joms suteikiame 100% kokybės garantiją. UAB REDO nerekomenduoja ir nesiūlo pirkti spausdintuvų, kurių kasetės nepildomos ar nepadeda tausoti aplinkos, todėl mūsų parduotuvėje tiesiog nerasite tokių spausdintuvų.

www.redo.lt

Palikti komentarą

Susisiekite dabar

    (*) Privalomi laukai