Dažniausiai užduodami klausimai

Ar verta pildyti spausdintuvo kasetes?

Kasetes pildyti verta vien todėl, kad Jūs sutaupote net iki 70 proc. naujos kasetės kainos, be to Jūs padedate tausoti aplinką, neprisidėdami prie nuolat augančio šimtmečiais neyrančių atliekų kiekio. Pildydami kasetes UAB „REDO” būsite garantuoti, kad užpildyta kasetė spausdins nepriekaištingai, nes turima kasečių testavimo technologija, neleidžia praleisti nekokybiškai užpildytų kasečių. Parduodamos kasetės tik kruopščiai užpildytos ir po atliktų kokybės testų pripažintos tinkamos naudoti.

Kaip saugoti ir transportuoti išnaudotas kasetes?

Išnaudotą lazerinio spausdintuvo kasetę įdėkite į šviesai nelaidų maišelį ir įdėkite į dėžutę. Taip šviesai nelaidus maišelis apsaugos šviesai jautrų būgną nuo apšvietimo, o dėžutė apsaugos kasetę nuo mechaninių pažeidimų. Taip apsaugotą kasetę galite laikyti ilgą laiką ir tik prireikus nešti ją pildyti.

Išnaudotos rašalinės spalvotos kasetės jokiu būdu nedėkite į maišelį, tai gali nepataisomai pakenkti Jūsų kasetei, nes prisilietus spausdinimo galvutei prie maišelio ima maišytis spalvos kasetės viduje. Išnaudotą kasetę įdėkite į specialų laikiklį, skirtą laikyti kasetėms (jį uždedame ant kasetės jau pirmą kartą pildydami jūsų kasetę). Jei neturite laikiklio, geriausia kasetę įdėti į voką, dėžutę ar popierių, galvute į viršų ir kuo skubiau nešti pildyti. Kuo anksčiau išnaudotą kasetę atnešite pildyti, tuo didesnė tikimybė, kad kasetė užsipildys ne vieną kartą ir spausdins nepriekaištingai.

Išnaudotą rašalinę juodą kasetę įdėkite į specialų laikiklį (neklijuokite galvučių lipnia juosta) ir greičiau užpildykite (per 1-2 sav. po išnaudojimo), kad kasetė po to būtų galima pildyti kuo daugiau kartų ir spausdinimo kokybė nenukentėtų.

Ar galima išmesti spausdintuvo kasetes?

Spausdintuvo kasetė, tai dar viena ilgai neyrančių atliekų rūšis. Atiduodami jas mums, padedate tausoti aplinką, o dauguma patenkintų mūsų klientų padėkotų Jums už suteiktą galimybę įsigyti užpildytą ir todėl pigesnę kasetę.

Kokios kokybės medžiagas naudojate kasečių pildymui?

Naudojamos medžiagos tik pripažintų ir pasaulyje gerai žinomų neoriginalių medžiagų gamintojų rašalas, toneris (spausdinimo milteliai), detalės, kurios užtikrina nepriekaištingą spausdinimo ir kopijavimo technikos darbą. Bendrovės gaminiai tik kruopščiai pagaminti ir po atliktų kokybės testų pripažinti tinkamasis naudoti, be to UAB „REDO”  užtikrina, kad nepildys Jūsų kasetės, jei neturės būtent Jūsų kasetės tipui tinkamų medžiagų.

Ar naudojamos kasečių pildymui „originalios” medžiagos?

Dažnai girdima nuomonė, kad kai kurie „kasečių pildytojai” naudoja „originalias” medžiagas. Tai netiesa – nei vienas spausdintuvų gamintojas nesutiktų parduoti savo išrastų ir patentuotų medžiagų ar jų formulių, nes taip jie prarastų pagrindinį savo uždarbio šaltinį. Spausdintuvų gamintojai skatina pirkti pigiau kainuojančius spausdintuvus, o po to uždirba iš jiems parduodamų eksploatacinių medžiagų, kuris neretai kainuoja tiek pat ar net daugiau nei pats spausdintuvas.

Ar greitai užpildoma kasetė?

Kasetė, priklausimai nuo jos išardymo sudėtingumo ir techninių savybių, užpildoma per 10-40 minučių. Rašalinių kasečių pildymas kartais gali užtrukti truputį ilgiau, nes seniai išnaudotas ir uždžiuvusias kasetes reikia mirkyti specialiame skystyje keletą valandų, kol ištirpsta kristalizavęsis rašalas.

Kodėl kasetę ne visada pavyksta užpildyti?

Paprastai ne visada pavyksta užpildyti tik rašalinio spausdintuvo kasetę. Taip yra todėl, kad ilgai pastovėjusi be darbo ar išnaudota kasetė džiūna, kuo ilgiau ji nebus pildoma, tuo mažesnė tikimybę, kad kasetė kokybiškai spausdins. Dar viena dažna rašalinių kasečių problema – perdegę kontaktai. Paprastai kontaktai perdega, kai bandoma spausdinti su jau pasibaigusia arba uždžiuvusia kasete, tokios kasetės sutaisyti jau nebeįmanoma.

Lazerinio spausdintuvo kasetę galima užpildyti beveik visada, nes ji nedžiūna, be to joms galima pakeisti susidėvėjusias dalis.

Kiek kartų galima užpildyti kasetę?

Vyrauja nuomonė, kad rašalinę kasetę galima užpildyti tris kartus, o lazerinę – du. Tai tik dalis tiesos. Kiek kartų pavyks užpildyti rašalinę kasetę priklauso nuo to, kaip greitai pasibaigusi kasetė atnešama pildyti, ar nespausdinama su jau pasibaigusia kasete. Esame rašalinę kasetę užpildę ir 12 ir 18 kartų, o ji vis dar spausdino kokybiškai!!! Paprastai rašalinę kasetę pavyksta kokybiškai užpildyti 2-5 kartus.

Lazerinę kasetę galima pildyti daugiau kartų, jei keičiamos visos susidėvėjusios detalės. Kadangi ne visada galima įsigyti visų spausdintuvų kasečių atsarginių dalių, o joms stipriai pabrangus, pildymas gali tapti brangesnis už naują kasetę. Paprastai kasetę, be detalių keitimo, jei tinkamai saugoma, transportuojama ir eksploatuojama, galima užpildyti 1-2 kartus. Didesnės talpos kasečių (3000 ir daugiau kopijų atspausdinančių) detalės susidėvi anksčiau, todėl ne visada pavykta jas užpildyti ir vieną kartą. Tokioms kasetėms siūlome iškarto keisti susidėvėjusias dalis naujomis arba įsigyti kitą kasetę. Lazerinė kasetė „rekordininkė”, kuri  užpildyta be detalių keitimo ir dar spausdino kokybiškai buvo užpildyta 20 kartų, bet tai tik labai reta išimtis.

Ar užpildytoms ir atnaujintoms kasetėms suteikiama garantija?

Visoms kasetėms, kuriomis mes prekiaujame ir pildome, parduodamos su garantija. Lazerinės kasetės garantija galioja tol, kol išnaudojami spausdinimo milteliai be jokių laiko apribojimų (dažomųjų miltelių turi likti ne mažiau kaip 40%), o rašalinėms kasetėms suteikiama 6 mėn garantija nuo pardavimo dienos.

Garantijos nesuteikiamos tik klientui prašant užpildyti susidėvėjusią ar uždžiuvusią kasetę.

Ar gali sugesti spausdintuvas, jei naudosime pildytas ar neoriginalias kasetes?

Spausdintuvas genda nepriklausomai nuo to ar naudojate naujas ar pildytas kasetes. Žinome daugybę pavyzdžių, kai žinomų gamintojų gaminiai gedo garantiniu laikotarpiu naudojant tik naujas originalias kasetes. Meluotume, sakydami, kad Jūsų spausdintuvas niekad neges jei naudosite ir pildytas kasetes, tik iki jam sugendant sutaupysite žymią pinigų sumą, o už sutaupytus pinigus sutaisysite spausdintuvą nemokamai ar galėsite nusipirkti kitą.

Spausdintuvų gamintojai eksploatacinėms medžiagoms ir taip nesuteikia garantijos, ji galioja tik mechaninėms spausdintuvo dalims ar mazgams. Be to, norime Jums priminti, kad nei vienas gamintojas negali Jūsų priversti pirkti tik jo pagamintos kasetes, kaip pvz. negali privesti pirkti degalus automobiliui tik iš jo degalinių, tad Jūs laisvai galite rinktis, kurį kasečių gamintoją rinktis ir kur pildyti kasetes.

Pildžiau spausdintuvo kasetę, bet spausdintuvas vis tiek rodo, kad kasetė tuščia. Kodėl?

Užpildytos kasetės dažniausiai neberodo rašalo kiekio nors ir yra pilnai užpildytos. Kasečių ir spausdintuvų gamintojai suinteresuoti, kad Jūs pirktumėte tik naujas kasetes, todėl kuria įvairias apsaugas ir trikdžius. Kada baigsis užpildyta kasetė galėsite sužinoti pagal kasetės svorį arba kai pradės blogai spausdinti spausdintuvas.

Turiu spausdintuvą Epson ir Brother, baigėsi mėlyna spalva ir spausdintuvas nebeleidžia spausdinti. Kas nutiko?

Dauguma Epson ir Brother spausdintuvų (su atskiromis spalvų kasetėmis) nebeleidža spausdinti, jei baigėsi nors viena spalva, todėl reiktų pasikeisti pasibaigusią kasetę. Gali būti, kad pakeitus vieną kasetę, spausdintuvas parodys, kad laikas keisti ir kitas spalvas, todėl rekomenduojame turėti visų spalvų kasečių komplektą atsargoje. Šie spausdintuvai galvutės valymo metu (paprastai spausdintuvas jį daro pats įjungimo metu) naudoja pakankamai daug rašalo, todėl net ir nieko nespausdinant spalvotai, naudoja spalvotą rašalą.

Kokias nuolaidas taikote nuolatiniams klientams?

Visi nuolatiniai klientai turi lojalumo korteles, kurios suteikia didėjančią nuolaidą. Lojalumo kortelės, jei dar tokios neturite, teiraukitės REDO parduotuvėje. Taip pat taikome nuolaidas turintiems Šeimos, Daily Card, Lyoness nuolaidų korteles, studentams, moksleiviams ir senjorams pateikus galiojantį pažymėjimą.

Susisiekite dabar

    (*) Privalomi laukai