Ar verta renkantis spausdintuvą kreiptis į profesionalus?

UAB REDO – spausdintuvų kasečių pildymo ir spausdintuvų remonto ekspertai, turintys daugiau kaip 15 metų patirties. Per visus šiuos metus susidūrė turbūt su visomis spausdintuvų problemomis ir žinome kaip greitai jas išspręsti, žinome kiek tai gali kainuoti ir ar verta įrenginį remontuoti. Dažniausiai vien pažvelgę į atspausdintą lapą, galime pasakyti ar spausdintuvas sugedo ar problemos nesusijusios su spausdintuvu.

Mūsų ekspertai patars ir pakonsultuos spausdintuvo pasirinkimo klausimais. Ieškote spausdintuvo? Jau dabar kreipkis į mūsų komandą.

Kodėl mes?

Mūsų patirtis yra vertinama klientų, todėl dažnai į mus kreipiasi norėdami pasirinkti tinkamą spausdintuvą, atitinkantį individualų poreikį, sužinoti kiek gali kainuoti jo išlaikymas, ar galima bus pildyti kasetes, o galbūt naudoti kokybiškas analogines ir neprarasti spausdintuvo garantijos. Naudojamos neoriginalios kasetės „neatima“ spausdintuvo gamintojo garantijos (dažnai spausdintuvų pardavėjai gąsdina pirkėjus, kad garantiniu laikotarpiu galima naudoti tik originalias kasetes, priešingu atveju gamintojas neteiks garantijos) , gamintojas tik rekomenduoja naudoti originalias kasetes, o mes padedame pasirinkti kokybiškas eksploatacines medžiagas, kurios užtikrins ilgą ir kokybišką spausdintuvo darbą. Ne paskutinę vietą renkantis spausdintuvą užima ir ekologija, renkantis įrenginį svarbu pasidomėti ar kasetes bus galima pildyti. Tikrai nenorime, kad tuščios kasetės atsidurtų šiukšlių konteineriuose ir atsidurtų sąvartynuose, todėl stengiamės užpildyti kasetę daug kartų, jas atnaujiname, keičiame susidėvėjusias dalis ir mikroschemas ir tik jei matome, kad kasetė kokybiškai nebespausdins rekomenduojame ją keisti.

Deja, spausdintuvų kasečių rinkoje turime daug iššūkių ir sunkumų. Spausdintuvų gamintojai stengiasi apsisaugoti nuo neoriginalių kasečių naudojimo ir jų pildymo (tai pagrindinis spausdintuvo gamintojo uždarbis) ir naudoja išmanias mikroschemas, kurios neleidžia užpildytoms kasetės pilnavertiškai dirbti arba visiški blokuoja darbą, todėl labai svarbu prieš renkantis spausdintuvą pasikonsultuoti su šios srities žinovais ar bus galima taupyti spausdinant, kiek kainuos spausdintuvo išlaikymas, ar neteks naudoti tik originalias, spausdintuvo gamintojo kasetes, kurių kaina dažnai gali kainuoti tiek, kiek pats įrenginys kainavo.

Koks pagrindinis kriterijus renkantis spausdintuvą?

Dažnai klientai mūsų klausia, ką reikia daryti, kad darbas nesustotų ir netektų svarbiausiu momentu likti be spausdintuvo (kelionės išvakarėse negalėsite atsispausdinti bilieto ar naujam verslo partneriui neparuošite svarbios sutarties). Visų pirma rekomenduojame įsigyti atsarginę kasetę, nes daugiau nei pusė gedimų įvyksta dėl to, kad nebeveikia kasetė (uždžiūvo, baigėsi dažai, perdegė kontaktai, pradėjo tepti, neryškiai spausdinti ir pan.), tinkamai prižiūrėkite turimą įrenginį – naudokite tik spausdinimui skirtą popierių ir geriausia aukščiausios klasės, stebėkite dažų lygį ir nespausdinkite su ištuštėjusiomis kasetėmis, skaitykite  spausdintuvo pranešimus ir į juos reaguokite, bei laiku kreipkitės į specialistus, jei nesupratote ką spausdintuvas signalizuoja ar ko reikalauja. Na ir, žinoma, nepamirškite reguliariai išvalyti įrenginio. Jei keletą kartų užstrigo lapas, pradėjo glamžyti ar kreivai imti lapą, tai signalizuoja apie artėjančius gedimus ir laikas kreiptis į meistrus. Laiku besikreipiantys visad išlošia ir sutaupo, ne tik laiko bet ir pinigų – nereiks skubaus remonto, kuris dažnai kainuoja brangiau, nereiks remontuoti ar keisti kitų mazgų, kurių gedimą iššaukė netvarkomas smulkus gedimas, be to, kai reiks spausdinti, spausdintuvas bus pasiruošęs ir nepriekaištingai veikiantis, kasetės pilnos ir spausdinančios kokybiškai.

www.redo.lt

Palikti komentarą

Susisiekite dabar

    (*) Privalomi laukai